Çünkü Ben Çocuğum

Hazırlayan: Yorum yapılmamış Paylaş:

Bu Kategoriyle ilgili Yazılar

Maid Dizisi Üzerinden “Çocuk Olmak”

Maid dizisinin bize açtığı pencerelerden çocuk ve ebeveyn rollerinin nasıl iç içe geçtiğini, olgunlaşmamış ebeveynliğin oluşturduğu yıkıcı etkileri konuştuğumuz yayınımızı youtube üzerinden izleyebilirsiniz.

Çünkü Ben Çocuğum Projesi Zoom Yayınları

Derneğimiz bünyesinde yürütülen çocuk istismarını önlemeye ve çocukları istismardan korumaya yönelik “Çünkü Ben Çocuğum” projesi kapsamında, Proje Eğitim Koordinatörümüz Asli Cingil moderatörlüğünde canlı yayınlar düzenledik.

Çünkü Ben Çocuğum Projesi Süpervizyonlar

Çünkü Ben Çocuğum Projesine dahil olup eğitimci eğitimlerine katılan adaylar ile Eylül ayı içerisinde çeşitli tarihlerde ikişerli ve üçerli gruplar halinde yüz yüze süpervizyonlara başlanmış oldu.

Çünkü Ben Çocuğum Projesi Tanıtım Daveti

Hazar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği “Çünkü Ben Çocuğum” Projesi tanıtımı gerçekleştirdi. İçişleri Bakanlığı destekli proje 2020 yılı boyunca devam edecek.

Çünkü Ben Çocuğum Sonuç Çalıştayı

İçişleri Bakanlığı desteğiyle 2019 yılı Aralık ayından beri yürüttüğümüz “Çünkü Ben Çocuğum” Projesinde sona gelmiş bulunmaktayız. Projemizin kapanışı 1 Haziran 2021 tarihinde Zoom üzerinden online olarak gerçekleşecek çalıştayla yapılacaktır.

Çünkü Ben Çocuğum Proje İçeriği

Hazar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği’nin TC İçişleri Bakanlığı’nın desteğiyle yürüttüğü “Çünkü Ben Çocuğum” çocuk ihmali ve istismarına karşı bir farkındalık projesidir.

Önceki Yazı

Çevrimiçi Kaşifler Atölyede

Sonraki Yazı

Wo/men for Women Proje İçeriği

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir