Çevrimiçi Kaşifler Atölyede

Hazırlayan: Yorum yapılmamış Paylaş:

Bu Kategoriyle ilgili Yazılar

Çevrimiçi Kaşifler Atölyede – 2

Pandemi sürecinde ilkini gerçekleştirdiğimiz Çevrimiçi Kaşifler Atölyede Projesi çocukların gelişimlerini fiziksel, duygusal ve bilişsel olarak destekleyen; aynı zamanda da farklı kültürlerden, farklı milletlerden, farklı şehirlerden çocukların çeşitliliklerini fark etmelerine destek olan bir program düzenlemeyi amaçlamıştı.   Bu yaz Çevrimiçi Kaşifler Atölyede Projesini Suriye Forum Derneği işbirliğiyle yüz yüze olacak şekilde dernek bahçemizde gerçekleştirdik.   Etkinliklerimiz […]

Çevrimiçi Kaşifler Atölyede:Bir Amatörün Proje Macerası

Geçtiğimiz yaz ikinci evim olan Hazar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği’nde bana çok önemli bir deneyim yaşatan ve aynı zamanda beni çok gururlandıran bir proje geliştirdik. Bu yazımda ilk defa deneyimlediğim proje sürecinden ve projeyi baştan sona nasıl geliştirdiğimizden bahsedeceğim. 

Çevrimiçi Kaşifler Atölyede Projesi

Çevrimiçi Kaşifler Atölyede Projesi çocukların evden dahil olabilecekleri, gelişimlerini fiziksel, duygusal ve bilişsel olarak destekleyen; aynı zamanda da farklı kültürlerden, farklı şehirlerden çocukların çeşitliliklerini fark etmelerine destek olan bir program düzenlemeyi amaçladı.

 

Çevrimiçi Kaşifler Atölyede projesi

Önceki Yazı

Çevrimiçi Kaşifler Atölyede

Sonraki Yazı

Çünkü Ben Çocuğum Proje İçeriği

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir