TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Ziyareti

Hazırlayan: Yorum yapılmamış Paylaş:

10 Haziran 2016

TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı R. Sezer Katırcıoğlu, sözcüsü Ali İhsan Yavuz ve üyesi Tülay Kaynarca derneğimizi ziyaret ettiler.

TBMM kadın erkek fırsat eşitliği komisyon üyeleri  10/06/2016 tarihinde derneğimizi ziyarete  geldiler. Komisyon üyeleri ziyaret sırasında derneğimizi gezip faaliyetlerimiz hakkında bilgi aldılar . Başkanımız Ayla Kerimoğlu ve yönetim kurulu üyelerimiz Hazar ‘ın geçmişi, yapılan eğitim programları ve projeler hakkında bilgiler verdiler.Hazar Derneği olarak Sosyal Bilimler, Tarih, Psikoloji, Siyaset Bilimi  ve İslami İlimler alanlarında okuma programları yaptıklarını  ve konulara çok yönlü bakmaya gayret ettiklerini ifade etti. Hazar Derneği Başkanı Ayla Kerimoğlu toplumumuzun din ve kadın konusunu bilmeden konuştuğunu yanlış yorumlayarak insanları mağdur ettiklerini söyledi. Women for Wo/men projesini çalışırken bu yanlış anlamaları daha net görebildiklerini ifade etti.

KEFEK Başkanı Mv.R.Sezer Katırcıoğlu komisyonun çalışmaları hakkında bilgiler verdi.  Mv.Tülay Kaynarca komisyonun hazırladığı Raporlar hakkında bilgiler verdi.

KEFEK Başkanı R. Sezer Katırcıoğlu Kamu stk işbirliğinin öneminden sözederek birlikte yaşama kültürü ve değerlerin hayata geçirilmesi konusunda ortak çalışmalar yapılabileceğini vurguladı. {jcomments on}

Hazırlayan: Emine Akay
Önceki Yazı

Hoşgeldin Ramazan Etkinliği

Sonraki Yazı

İl Koordinasyon Toplantısına Katıldık

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir