Üsküdar Belediye Başkanı Derneğimizi Ziyaret Etti

Hazırlayan: Yorum yapılmamış Paylaş:

23 Ekim 2016

“İyi ki Üsküdar var” söylemi ile yola çıkarak Üsküdar’ımızı bir marka haline getirmek isteyen değerli Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen, 23 Ekim 2016 tarihinde HAZAR’ı ziyaret etti.

Ülkemize ve halkımıza faydalı hizmetler sunma amacıyla çalışan Üsküdar Belediyesi, iyilik, mutluluk, dostluk, hoşgörü, huzur, sağlık ve aile başlıkları altında insan ruhuna hitap eden anlamlı projeleriyle insan merkezli bir belediyeciliği temsil ediyor. Bu anlayışla yapılan çalışmalar da Üsküdarlıların haklı takdirini kazanıyor.

Sayın Türkmen, ziyaretinde Belediyenin yaptığı ve yapacağı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Hazar’ın çalışmalarını da dikkatle dinleyen Başkanımız, bir hanım sultanlar ilçesi olan Üsküdar’da kaliteli hizmetleriyle dikkatleri çeken kadın STK’larının varlığının Üsküdar’a değer kattığından bahsederek çalışmalarımızdan övgüyle söz etti.

Yerel dinamiklerin hayata geçirilmesine katkı sağlayan STK’ların Toplumsal sorunlarının çözümünde yapacağı katmadeğerin farkında olan Sayın Türkmen’in bu katkının artırılması amacına matuf olarak STK’lara destek vermesi modern belediyeciliğin gereklerinden biri olarak dikkat çekmektedir.
Sayın Türkmen, yapacakları çalışmalarda STK’ların önemli paydaşları olduğunu belirtmesi de önemle not edilmesi gereken bir noktaydı.

Üsküdar Özel kalemi kadın olan ender ilçelerden biri.. Üsküdar Belediye Başkanlığının ürettiği projelere bir hanım yaklaşımıyla duygu, hassasiyet, sevgi ve estetik katan Üsküdar Belediyesi özel kalemi Gülsüm İsmailoğlu, Üsküdar Belediyesinin idari kadrosundan olup planlama, proje ve proses yönetimindeki başarılı çalışmaları ile göz dolduran Park ve Bahçeler Müdürü Hacer Yılmaz, “yüksek performanslı iş gücünün kazanılması, geliştirilmesi, motivasyonun sağlanması ile elde tutulması” için yapılan tüm eğitim etkinliklerinin yönetimini elinde bulunduran Üsküdar Belediyesi İnsan Kaynakları Eğitim Müdürü Şadıman Pazarbaşı misafirlerimiz arasındaydı.

Belediye Başkanımız ve yakın çalışma arkadaşları ile HAZAR Genel Merkez binasında gerçekleştirilen buluşmada Genel Başkanımız Ayla Kerimoğlu’nun yanı sıra yönetim kurulu üyelerimizden Emine Akay, Birsen Altuntaş, Songül Ertem ve Atiye Gözen de hazır bulundu.

Derneğimizi özel kalemi ve kadın müdürleriyle birlikte ziyaret eden Sayın Türkmen’e ve ekibine ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Hazırlayan: Birsen ALTUNTAŞ

Önceki Yazı

Halep’te İnsanlık Ölüyor

Sonraki Yazı

Hatay Mülteci Yetimhane Ziyareti

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir